Секундомір Q&Q HS45J001Y
- Немає в наявності
- Код: HS45J001Y
1 155 ₴
+380 (63) 767-25-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Перед тим, як оформити замовлення, уточніть наявність товару!
Способи оплати:
- Пром-оплата
- Оплата за реквізитами
- Оплата при отриманні (при оплаті при отриманні беремо передоплату 150 грн.
Електронний секундомір Q&Q HS45J001Y.
Живлення: CR2032.
Термін служби – до 10 років.
Водонепроникність - 5 BAR
Функції: індикація дати, дня тижня, секундомір, таймер зворотного відліку, пам'ять на 10 кіл, будильник.
* Примітка:
- Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального. Це пов'язано з особливостями передачі кольорів різних пристроїв.
- Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Перед покупкою уточнюйте у менеджера наявність, комплектацію та актуальну ціну товару.
- Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Японія |
| Висота | 64 мм |
| Матеріал скла | Пластик |
| Тип | Електронний |
| Колір | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Ширина | 54 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Пластик |
| Стекло | Пластикове |
| Тип механізму | Кварцовий Miyota |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір циферблата | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 г |
| Товщина | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотного відліку |
| Функції дати/календарю | Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 1 155 ₴
