Чоловічий годинник Q&Q Q252J401Y
- В наявності
- Код: Q252J401Y
1 419 ₴
1 319,67 ₴

Увага! Перед тим, як оформити замовлення, уточніть наявність товару!
Способи оплати:
- Пром-оплата
- Оплата за реквізитами
- Оплата при отриманні (при оплаті при отриманні беремо передоплату 150 грн.
Годинник Q&Q Q252J401Y вигідно відрізняється від конкурентів своїм стильним дизайном, використанням якісних матеріалів та надійністю механізму. Надійний тандем – японський механізм Miyotа та мінеральне скло, яке захистить циферблат вашого годинника від пошкоджень.
Браслет із нержавіючої сталі, корпус з латуні з покриттям срібного кольору, біло-сріблястий циферблат, безель золотистого кольору.
Індикація – мітки. На стрілках - люмінесцентне покриття. Водонепроникність до 50 метрів дозволяє носити годинник у дощ і, без переживань, мити руки або приймати душ.
Цей годинник стане відмінним доповненням до ділового костюма або повсякденного образу.
* Примітка:
- Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального. Це пов'язано з особливостями передачі кольорів різних пристроїв.
- Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Перед покупкою уточнюйте у менеджера наявність, комплектацію та актуальну ціну товару.
- Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 124 г |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 1 319,67 ₴
