Жіночий годинник Q&Q CE01J000Y
- Немає в наявності
- Код: CE01J000Y
2 610 ₴

Увага! Перед тим, як оформити замовлення, уточніть наявність товару!
Способи оплати:
- Пром-оплата
- Оплата за реквізитами
- Оплата при отриманні (при оплаті при отриманні беремо передоплату 150 грн.
Стильні, універсальні, та в одночас - чарівні та ошатні.
Корпус жіночого годинника Q&Q CE01J000Y має класичний круглий дизайн з діаметром 38 мм корпус та циферблат золотистого кольору. Годинник має додатковий показник часу у 24-годинному форматі, календар та день тижня.
Оснащені мінеральним склом, яке надійно захищає циферблат від подряпин. Годинник працює на кварцовому японському механізмі Miyotа. Цей тип механізму відрізняється високою точністю та надійністю.
Водонепроникність до 50 метрів дозволяє носити годинник у дощ і, без переживань, мити руки або приймати душ.
В цілому, годинник Q&Q CE01J000Y - це відмінний варіант для жінок, які цінують стиль та якість. Годинник виглядає дуже елегантно і підійде до будь-якого образу.
* Примітка:
- Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального. Це пов'язано з особливостями передачі кольорів різних пристроїв.
- Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Перед покупкою уточнюйте у менеджера наявність, комплектацію та актуальну ціну товару.
- Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Матеріал | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Жіноча |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 2 610 ₴
