Чоловічий годинник Q&Q Q576J402Y
- В наявності
- Код: Q576J402Y
1 301 ₴
1 209,93 ₴
+380 (63) 767-25-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Перед тим, як оформити замовлення, уточніть наявність товару!
Способи оплати:
- Пром-оплата
- Оплата за реквізитами
- Оплата при отриманні (при оплаті при отриманні беремо передоплату 150 грн.
Годинник Q&Q Q576J402Y: бездоганний стиль і японська надійність.
Шукаєте стильний і надійний годинник?
Зверніть увагу на модель Q&Q Q576J402Y, яка поєднує у собі:
- Стильний дизайн: лаконічний корпус з латуні зі сріблястим покриттям та чорним безелем, браслет з нержавіючої сталі та класичний чорний циферблат, індикація - мітки. Стрілки та мітки мають люмінесцентне покриття.
- Бездоганну роботу: японський механізм Miyota, що гарантує точність ходу.
- Надійність: мінеральне скло, стійке до подряпин і потертостей.
- Практичність: водонепроникність до 50 метрів дозволяє не знімати годинник під час дощу або миття рук.
- Універсальність: модель Q&Q Q576J402Y стане ідеальним доповненням як до ділового костюма, так і до повсякденного образу.
Зробіть вибір на користь якості та бездоганного смаку!
* Примітка:
- Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального. Це пов'язано з особливостями передачі кольорів різних пристроїв.
- Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Перед покупкою уточнюйте у менеджера наявність, комплектацію та актуальну ціну товару.
- Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Товщина | 9.4 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 1 209,93 ₴
