Чоловічий годинник Q&Q QZ02J103Y
- В наявності
- Код: QZ02J103Y
899 ₴
836,07 ₴
+380 (63) 767-25-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Перед тим, як оформити замовлення, уточніть наявність товару!
Способи оплати:
- Пром-оплата
- Оплата за реквізитами
- Оплата при отриманні (при оплаті при отриманні беремо передоплату 150 грн.
Чоловічий годинник Q&Q QZ02J103Y – надійний годинник для будь-якого випадку.
Оснащені японським кварцовим механізмом Miyotа, плюс мінеральне скло, яке захистить ваш годинник від пошкоджень.
Корпус з латуні з покриттям золотого кольору, коричневий шкіряний ремінець, бежевий циферблат, індикація – арабські цифри.
Водонепроникність мінімальна.
Чудовий вибір за прийнятну ціну!
* Примітка:
- Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального. Це пов'язано з особливостями передачі кольорів різних пристроїв.
- Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Перед покупкою уточнюйте у менеджера наявність, комплектацію та актуальну ціну товару.
- Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Матеріал | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 г |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний |
- Ціна: 836,07 ₴
