Жіночий годинник Q&Q DF11-501
- В наявності
- Код: DF11-501
943 ₴
867,56 ₴
+380 (63) 767-25-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Перед тим, як оформити замовлення, уточніть наявність товару!
Способи оплати:
- Пром-оплата
- Оплата за реквізитами
- Оплата при отриманні (при оплаті при отриманні беремо передоплату 150 грн.
Жіночий годинник Q&Q DF11-501 - стильний акцент для тих, хто цінує час. Надійний кварцовий механізм забезпечує точність ходу, а стійке мінеральне скло захистить циферблат від подряпин та пошкоджень.
Водозахист мінімальний.
Перламутровий циферблат у корпусі чорного кольору у поєднанні з чорним шкіряним ремінцем. Індикація – мітки, стрілки з люмінесцентним покриттям. Корпус прикрашений кристалами.
Не просто аксесуар, а втілення вашого стилю - жіночий годинник Q&Q DF11-501 підкреслить вашу витонченість і неповторність.
* Примітка:
- Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятись від реального. Це пов'язано з особливостями передачі кольорів різних пристроїв.
- Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Перед покупкою уточнюйте у менеджера наявність, комплектацію та актуальну ціну товару.
- Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q&Q |
| Країна виробник | Японія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Матеріал | Латунь |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 867,56 ₴
